Ze smutkiem informujemy, że kilka godzin temu do domu naszego Ojca odeszła Zofia Kałamarz, mama ks. Wiesława Kałamarza, proboszcza Parafii pw. św. Marcina w Krościenku Wyżnym.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek, 29 sierpnia 2016r. o godz. 15.00 w Parafii pw. św. Barbary (oo.Bernardyni) w Przeworsku.

W związku z pogrzebem mamy naszego ks. Proboszcza jest możliwość dla parafian wyjazdu autokarem na uroczystości pogrzebowe. Wyjazd w poniedziałek 29 sierpnia br. o godzinie 12:00 z parkingu przy kościele. Możliwość zapisu i lista osób wyjeżdzajacych na pogrzeb w zakrystii.

Ze względu na poniedziałkowy pogrzeb, wszystkie intencje mszalne z godziny 18:00 zostaną odprawione podczas Eucharystii o godzinie 7:00.

Ks. Proboszczowi Wiesławowi, oraz całej Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia i modlitewnego wsparcia w dniach żałoby.

1273056053

Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci!