• W piątek 26 VIII Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. z kazaniami o godz. 7.30. 9.00 i 19.00.. W Iskrzyni odpust parafialny.
  • Za tydzień 31 VIII XXX III Dożynki Archidiecezjalne w Polańczyku.
  • Dzisiaj III niedziela miesiąca- składka będzie przeznaczona na wycinkę drzew na cmentarzu – koszt ich usunięcia około 10-12 tyś zł.
  • Mamy przyjemność ogłosić zapisy na parafialną Pielgrzymkę do Wilna. Serdecznie zapraszamy do zapisów po każdej mszy świętej w zakrystii. Szczegółowy plan pielgrzymki znajduje się na stronie internetowej naszej parafii. O wyjedzie decyduje kolejność zapisu w zakrystii.
  • W ramach obchodów Święta Gminy Krościenko Wyżne Komitet organizacyjny „Dnia Siekiernika” serdecznie wszystkich zaprasza w przyszłą niedzielę 28 sierpnia na stadion sportowy GOSiR do wzięcia udziału w jubileuszowej edycji X Biegu na Pożegnanie Lata pn „Dycha Siekiernika”.  W tym roku oprócz biegów dzieci i młodzieży oraz biegów na 10 km i 5 km odbędzie się również rywalizacja w kategorii Nordic Walking. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal w kształcie siekiery. Na dzieci czekają puchary, nagrody rzeczowe i darmowy fikoland. Po zakończeniu rywalizacji sportowej zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie tanecznej.  Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach i stronie internetowej GOSiR-u.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej w tym tygodniu odeszli: Stanisława Czekańska z ul. Północnej oraz Bronisław Glazar z ul. Południowej. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. – Wieczny odpoczynek….