Mamy przyjemność ogłosić zapisy na parafilną Pielgrzymkę do Wilna. Więcej informacji poniżej. Serdecznie zapraszamy do zapisów po każdej mszy świętej w zakrystii. Maryja czeka na Ciebie! 

PROGRAM Pielgrzymki 29.09-2.10.2016r :

Dzień I

Wyjazd o godz. 23.30. Przejazd do Kodnia. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej. Przejazd do Grabarki. Nawiedzenie Świętej Góry Grabarki – najważniejszego sanktuarium polskich prawosławnych. Przejazd do Sokółki. Nawiedzenie kościoła Św. Antoniego, gdzie w 2008 roku miał miejsce cud eucharystyczny. Przejazd do Studzienicznej. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Studzienicznej. Msza Święta. Przejazd na nocleg. Zakwaterowanie i obiadokolacja.

Dzień II

Śniadanie. Przejazd do Kowna – Spacer po Starówce. Przejazd do Szydłowa – litewskiej Częstochowy. Msza Święta. Przejazd w okolice Szawli na słynną Górę Krzyży,  gdzie od upadku powstania listopadowego zaczęto ustawiać krzyże. Przejazd do Wilna. Cmentarz na Rossie, na którym pochowanych zostało wielu wybitnych Polaków, w tym serce J. Piłsudskiego. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Wieczorem dla chętnych nocny spacer po Wilnie.

Dzień III

Śniadanie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Najpiękniejszy w Wilnie kościół Piotra i Pawła. Zwiedzanie wileńskiej starówki. Ostra Brama – Msza Święta w kaplicy obrazu MB Ostrobramskiej. Świątynia Unicka, Cela Konrada, Cerkiew św. Ducha, Plac Ratuszowy, niezwykle urocze boczne uliczki starówki, Kościół Św. Trójcy ze słynnym obrazem Kazimierowskiego „Jezus Miłosierny”, Uniwersytet Wileński wraz z dziedzińcami i kościołem św. Janów. Czas wolny, a po nim dalsze zwiedzanie: Plac katedralny, Góra  Zamkowa, Kościół św. Anny. Góra Trzech Krzyży (piękna panorama na stolicę Litwy). Troki – zamek wielkich książąt litewskich (z zewnątrz). Sanktuariym MB Trockiej. Wyjazd w drogę powrotną. Po drodze zatrzymamy się na obiadokolacje.

Dzień IV

Przyjazd we wczesnych godzinach porannych.

Cena: 580 zł (Cena  dla 45 osób płatnych)

Cena obejmuje:

  • Transport, opłaty drogowe, parkingi;
  • 2 noclegi. Pokoje 2-3 osobowe z łazienkami.
  • Wyżywienie: 2 śniadania, 3 obiadokolacje.
  • Opieka pilota – przewodnika
  • Przewodnik miejscowy
  • Ubezpieczenie KL i NW
  • Bilety wstępów