Dzisiaj nabożeństwo popołudniowe o godz. 15.30 – modlitwa różańcowa w intencji kierowców oraz Światowych Dni Młodych.

Dzisiaj z racji św. Krzysztofa, odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Zbiórka do puszek z racji błogosławieństwa pojazdów na środki transportu dla polskich misjonarzy (MIVA Polska).

Jutro w poniedziałek po Mszy św wieczornej o godz. 19.00 spotkanie Akcji Katolickiej.

W środę o 18.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – prosimy o składanie próśb i podziękowań.

Jutro w poniedziałek 25.07 przypadają imieniny ks. Jakuba Wielgosa– naszego wikariusza oraz ks. Krzysztofa Pastuszaka. Otoczmy ich modlitwą. Msza św. w ich intencji dzisiaj o godz. 11.00.

W tym tygodniu wspominamy poniedziałek   św. Jakuba i Krzysztofa; we wtorek św. Joachima i Annę – rodziców Maryii – będziemy modlić się za naszych dziadków i babcie; w piątek wspominamy św. Martę – patronkę naszej Siostry Marty –przełożonej i naszej organistki -wszystkich solenizantów polecamy opiece Bożej i życzymy wielu Łask Bożych.

Bardzo serdecznie dziękuję paniom z KGW za przygotowanie posiłków a członkom Oazy Rodzin za upieczenie placków zarówno dla młodzieży z Włoch jak również na wczorajszy poczęstunek dla księży i rodziny która przyjechała na rocznice śmierci ks. prałata Jana Szpunara. Dziękuję wszystkim za pomoc, za obecność na Mszy św. – to był wyraz naszej wdzięczności za lata jego posługi w naszej parafii. Jutro rocznica jego śmierci – o godz. 19.00 będzie również msza sw. z intencji AK za spokój duszy śp. Ks. Jana – zapraszam. Niech nie braknie naszej wdzięczności i modlitwy w Jego intencji.

W dniach 14,15 i 28 sierpnia będziemy obchodzili Święto Gminy Krościenko Wyżne. Chcielibyśmy przy tej okazji zaprezentować rękodzieła mieszkańców, lokalnych twórców. Jeżeli ktoś chciałby pokazać swoje prace prosimy o zgłaszanie się do końca przyszłego tygodnia do Gminnej Biblioteki Publicznej w Krościenku Wyżnym.