25 VII 2015 roku odszedł do Pana po krótkiej ale szybko rozwijającej się chorobie nowotworowej śp. Ks. prałat Jan Szpunar wieloletni proboszcz naszej parafii.

W sobotę 23 VII na Mszy św. spotkali się kapłani z rocznika święceń śp. Ks. Jana (1966) obchodzący w tym roku Złoty Jubileusz kapłaństwa, księża i siostry zakonne rodacy, kapłani z dekanatu krośnieńskiego. Licznie przybyła rodzina ks.prałata Jana oraz parafianie. Mszy św. przewodniczył ks. prałat Kazimierz Kaczor a homilie przypominająca posługę śp. ks. prałata Jana Szpunara wygłosił ks. Kazimierz Bator z Kąkolówki. Modlitwa dziękczynna za dar życia i posługi ks. parałata Jana oraz za spokój Jego duszy była kontynuowana po Mszy św. w procesji na cmentarz. Poprowadził ją ks. Mieczysław Bizior z rodzinnej parafii ks. prałata Jana.