Dzisiaj Msze św. o godz. 11.00 odprawi neoprezbiter z Iskrzyni ks. Jakub Fejkiel.

Dzisiaj Nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 15.30.
Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30 wraz z Nabożeństwem do Serca Jezusowego.
We wtorek o godz. 17.00 do naszej szkoły Podstawowej na spotkanie integracyjne i informacyjne zapraszamy wszystkie dzieci z rocznika 2010 które będą tutaj chodzić do przedszkola i ich rodziców.
W czwartek – Msza św. na zakończenie roku przedszkolaków. zapraszamy na godz. 15.00 zarówno przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego jak i od Sióstr Służebniczek oraz ich rodziców.
W piątek zakończenie roku szkolnego naszych szkół: podstawowej i gimnazjum. Msza św. o godz. 8.00 a potem przejście do swoich szkół.
W piątek uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
Jest to również dzień imienin śp. ks. prałata Jana Szpunara – Msza św. w Jego intencji zostanie odprawiona, o godz. 18.00
W przyszła niedziele o godz. 9.00 będziemy modlić się w intencji solenizantów: ks. Pawła i S. Janiny – zakrystianki.
Lipa „Cecylia” znalazła się w finale plebiscytu Drzewo Roku 2016.(pozycja 9) Głosowanie trwa od 1 do 30 czerwca na portalu drzeworoku.pl. Zachęcamy wszystkich do głosowania na nasza lipę.