Dzisiaj Nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 15.30.
• Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
• Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30 wraz z Nabożeństwem do Serca Jezusowego.
• W środę przypada wspomnienie św. Jadwigi Królowej, w piątek 10 czerwca bł. Bogumiła biskupa, a w sobotę 11 czerwca św. Barnaby Apostoła.
• W czwartek dzieci I komunijne udają się wraz z księżmi i wychowawcami na pielgrzymkę dziękczynną do Dębowca . Wyjazd o godz. 8.00. prosimy o zabranie ze sobą alb komunijnych.
• W piątek 10 VI Wspólnota Dzieci Bożych z naszej parafii będzie prowadziła w radiu Fara o godz. 15.00 Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Przy okazji dziękuję im i młodzieży z KSM-u za porządek wokół kościoła podczas Oktawy Bożego Ciała.
• Od dzisiejszej niedzieli również ks. Paweł będzie prowadził w radio fara rozważania Bozego słowa. Zachęcamy do słuchania w radio Fara codziennie o godz. 12.15 i 15.20.
• Zachęcamy do zaglądnięcia na nasza stronę parafialna która w nowej odsłonie ukazała się już, jest jeszcze w budowie i w najbliższym czasie będzie uzupełniana. Gdyby były jakieś uwagi do jej funkcjonowania czy treści prosimy o kontakt. Strona jest również przystosowana do odbioru na smartfonach.
• Dzisiaj Dzień Dziecka na stadionie – zapraszamy wszystkich a zwłaszcza dzieci do wspólnych gier i zabaw.
• Ogłoszenie COiRDz: Dzisiaj od godz. 10.00 do 13.00 w Domu Parafialnym w Krościenku Wyznym będzie można uzyskać informacje o Klubie dziecięcym (Żłobku) i z jego ofertą opieki nad dziećmi. Zapraszamy.