• Procesja z racji oktawy Bożego Ciała dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00.
  • Dzisiaj Nabożeństwo Majowe o godz. 15.30. Modlić się będziemy za wszystkich ofiarodawców, budowniczych naszego kościoła, parafian i kapłanów pracujących w naszej parafii a którzy odeszli już do wieczności.
  • Jutro w poniedziałek o godz.. 18.00 audycja w Radio Fara z dziećmi I Komunijnymi z naszej parafii.
  • We wtorek święto nawiedzenia NMP.
  • Trwa Oktawa Bożego Ciała. Msze św. z procesją eucharystyczną codziennie o godz. 18.00.
  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30 wraz z Nabożeństwem do Serca Jezusowego. W środę modlić się będziemy za dzieci – dzień dziecka.
  • W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo wianków i dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców na ten szczególny dzień i błogosławieństwo.
  • W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. Z racji Uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia pod zwykłymi warunkami.
  • W sobotę, 4 czerwca, przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W Pustynach odpust – zapraszamy.
  • W tym tygodniu także I czwartek, piątek i sobota miesiaca – spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17.00.
  • Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości i obejścia kościoła na Odpust św. Jana Nepomucena, Prymicje ks. Maksymiliana i Boże Ciało – niech wszystkim Bóg wynagrodzi a święci patronowie św. Marcin i św. Jan Nepomucen niech wypraszają potrzebne łaski.
  • Dzisiaj młodzież z KSM-u będzie zbierała podpisy pod petycja o ochronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci – w celu poparcia potrzebne jest dowód osobisty ( numer PESEL).
  • Ogłoszenie sołtysa i Centrum Opieki Dziecięcej.