• Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo majowe o godz. 15.30. W tygodniu nabożeństwa majowe: Msza św. o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo. Zachęcamy zwłaszcza dzieci i młodzież do licznego uczestnictwa w nabożeństwach majowych.
 • W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe. Będziemy modlić się o urodzaje i błogosławieństwo w pracy dla rolników i dla naszej pracy oraz o uchronienia od klęsk  przyrody. Z procesją pójdziemy do kapliczek: w poniedziałek  przy Kościelisku, we wtorek przy przedszkolu i w środę na ul. Wąskiej. We wtorek z uwagi na uroczystość NMP Królowej Polski po Mszy św. o godz. 16.00. Te procesje będą połączone z nabożeństwami majowymi. Zapraszam młodzież z KSM-u i Harcerzy do niesienia figurek.
 • We wtorek uroczystość Matki Bożej Królowej Polski porządek Mszy św. niedzielny – serdecznie zapraszamy do uczczenia naszej Pani i Królowej Polski.
 • W środę po Mszy św. i procesji spotkanie z rodzicami dzieci I Komunijnymi w Domu parafialnym.
 • Również w środę po Mszy św. wieczornej prosimy na spotkanie przedstawicieli Kręgów Rodzin, Akcji Katolickiej, Rady Parafialnej, KSM-u , Chóru, Orkiestry i Koła Gospodyń Wiejskich w celu omówienia przygotowania prymicji ks. Maksymiliana Lorensa.
 • Próby dzieci komunijnych z klas  III szkoły podstawowej środę, czwartek i piątek o godz. 17.00.
 • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nabożeństwem majowym po Mszy św. o godz.18.00
 • W przyszłą niedzielę Wniebowstąpienie Pańskie.
 • W nadchodzącym tygodniu maturzyści przystąpią do swoich egzaminów prosimy w naszych modlitwach o światło Ducha Świętego dla nich na czas matur i o dobry wybór drogi życiowej.
 • Zwracam się z gorąca prośbą o pomoc dla rodziny Sekut z naszej parafii. To rodzina, która ucierpiała po wybuchu butli gazowej w Zgorzelcu (Gerlitz) Tutaj mieszkają dziadkowie (p. Szymańscy na ul. Parkowej), przebywają dzieci ich wnuki, rodzina przeżyła pogrzeb małego + Nataniela. Do domu powróciła już Nadia – ma poparzona całą twarz i jej leczenie bardzo kosztowne potrawa pewnie kilka lat – rodzina sama sobie nie poradzi, a na razie z uwagi na przeszkody prawne nie może liczyć na pomoc instytucji państwowych i samorządowych. Dodam, że mama dzieci po oparzeniach jest jeszcze w szpitalu, Nadię czekają kolejne przeszczepy. Dlatego proszę o pomoc – w przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na pomoc dla nich. Proszę Was o pomoc która jest naprawdę potrzebna dla tych ludzi a zwłaszcza dla 7 – letniej Nadii. Jednocześnie dziękuje tym, którzy wspierają i pomagają dziadkom i rodzinie w opiece nad dziećmi a zwłaszcza nad urodzonym w 7 miesiącu Wiktorze, a problemów niestety biurokratycznych i prawnych, których nie sposób przeskoczyć maja wiele. Mamy rok Miłosierdzia – okażmy to miłosierdzie, nasza miłość dziecku które go potrzebuje …
 • Komunikat o nowym Metropolicie Przemyskim.
 • Zmarł śp. Czesław Bargiel z ul. Północnej. Pogrzeb w poniedziałek 2 maja o godz. 15.00. Wieczne odpoczywanie….