• Dzisiaj nabożeństwo popołudniowe o godz. 15.30
  • Jutro  w poniedziałek Święto św. Marka ewangelisty.
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  • W czwartek o godz. 17.00 spotkanie dla uczniów klas III gimnazjum, którzy kontynuują przygotowanie do bierzmowania i będą jeszcze w tym roku bierzmowani u ks. Michalitów w Krośnie
  • W piątek święto św. Katarzyny Sieneńskiej.
  • W przyszła niedzielę 1 maja o godz. 16.00 Msza św. ku czci św. Floriana – Msza św. strażacką, na która zapraszamy naszych strażaków z OSP i ich rodziny. Wcześniej strażacy przejada na cmentarz parafialny i tam będą się modlić za zmarłych strażaków. Serdecznie zapraszamy.
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Filar z ul. Pólnocnej, śp. Zdzisława Żywca z ul. Południowej, śp. Helenę Prajsnar z ul. Pólnocnej. Wieczne odpoczywanie…
  • Kancelaria parafialna czynna jest codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 z wyjątkiem I czwartku i piątku miesiąca. Kancelaria znajduje się w nowym pomieszczeniu które zostało wyremontowane i do kancelarii wchodzi się od ul. Szkolnej.