• 3 kwietnia 2016 roku, Niedziela Bożego Miłosierdzia
  • Dzisiejsza niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Z racji I Niedzieli Miesiąca dzisiaj po każdej Mszy św. wystawienie NS i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.3o. Po Mszy św. wieczornej wystawienie NS do godz. 21.oo zakończone Apelem Jasnogórskim. Dzisiaj również rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
  • Dzisiaj zbierane są skarbonki „Caritas”, do których w okresie Wielkiego Postu dzieci składały swoje ofiary (na Mszach św. o 9.oo i 11.oo). W darach ofiarnych dzieci w procesji będą je składać w ofierze.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli wczoraj zorganizować i przeprowadzić nabożeństwo Drogi Światła oraz wszystkim uczestniczącym. Niech Chrystus Zmartwychwstały i Miłosierny wszystkim wynagrodzi obfitością łask.
  • Dzisiaj zmiana Tajemnic Różańca Świętego.
  • W poniedziałek (4 kwietnia) przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesiona z 25 marca ze względu na Wielki Tydzień. Jest to w Kościele Dzień Świętości Życia oraz Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Przez wstawiennictwo Maryi, która przyjęła wielki dar życia i została Matką Syna Bożego, nie ustawajmy w prośbach zanoszonych do Ojca Niebieskiego w intencji każdego poczętego dziecka. Msze św. z kazaniami w tym dniu o godz.7.3o, 9.oo i 18.oo.
  • Wczoraj pożegnaliśmy śp. Zofię Marszałek z ul. Południowej, która ostatnie lata swego życia spędziła w USA – polećmy jej duszę Bożemu miłosierdziu….