Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny – niech będzie on dla nas zachętą do czytania Pisma Świętego. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – rozpocznie się Tydzień Modlitw za powołanych w służbie Kościołowi.

Dzisiaj Nabożeństwo – Nieszpory niedzielne o godz. 15.3o.

Kończymy dzisiaj Tydzień Miłosierdzia. W dniu dzisiejszym odbywa się VIII edycja Krośnieńskich Pól Nadziei organizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum w Krośnie. W związku z tym, uczniowie naszego Gimnazjum prowadzą kwestę na rzecz krośnieńskiego Hospicjum. Zachęcamy do wsparcia tego szczególnego Dzieła Miłosierdzia wobec chorych i cierpiących.

Dzisiaj 10 kwietnia przypada VI rocznica katastrofy pod Smoleńskiem. Módlmy się w intencji naszej Ojczyzny, za wszystkie ofiary tej tragedii, oraz w intencji pogrążonych w żałobie rodzin.