· Obchodzimy dziś uroczystość Chrztu Pańskiego, która kieruje nas do początku działalności Jezusa Chrystusa. Jest również przypomnieniem naszego chrztu świętego i naszych zobowiązań płynących z niego. Dzisiaj w liturgii kończymy okres Bożego Narodzenia, chodź kolędy tradycyjnie będziemy śpiewać do 2 lutego.
· Dzisiaj o godz. 15.30 będziemy modlić się w intencji dzieci które w ubiegłym roku przyjęły chrzest święty i ich rodzin rozważając tajemnice różańca świętego – tajemnice światła. Zapraszamy wszystkie rodziny dzieci, które przyjęły w minionym roku chrzest święty.
· Zmarła śp. + Zofia Żywiec z ul,. Szkolnej 20 mama ks. Grzegorza i S. Teresy. Jej pogrzeb odbędzie się 11 I 2016 roku w poniedziałek. Ze względu na spodziewaną ilość kapłanów i Sióstr Zakonnych pogrzeb będzie w kościele. O godz. 12.00 wprowadzenie zwłok do kościoła. Potem różaniec i koronka do Bożego Miłosierdzia. Msza św. pogrzebowa rozpocznie się o godz. 13.00. Potem przejście na cmentarz i ostatnie pożegnanie.
· Od poniedziałku będziemy kontynuować rozpoczętą wizytę duszpasterską naszych rodzin. Ze względu na pogrzeb śp. Zofii wizyta duszpasterska rozpocznie się o godz. 17.00. ks. Jakub – dalsza część ul. Południowej . Ks. proboszcz od godz. 17.45 – dalsza część ul. Południowej. Ks. Paweł dalsza część ul Północnej od Groszka.
· Od wtorku do piątku wizyta kolędowa od godz. 15.00.
· We wtorek od godz. 15.00 ks. Jakub ul. Dworska. W środę ul. Parkowa. Czwartek i piątek ul. Kasztanowa – w czwartek rozpocznie od strony Pelmetu. Sobota od godz. 9.00 – ul. Grunwaldzka – od Małej Debiny.
· Ks. Paweł w poniedziałek dalszy ciąg ul . Północnej od Groszka od godz. 17.00. Wtorek od godz. 15.00 – dalszy ciag Pólnocnej . W środę dalszy ciąg Północnej i ewentualnie Marynkowska od Północnej -prawa strona. Czwartek Marynkowska – od strony Korczyny oraz piątek Marynkowska i Kopalniana. W Sobotę od godz. 9.00 – ul. Wisłocza od strony Krosna.
· ks. Proboszcz. Wtorek – ul. Południowa. Od środy ul . Północna od Iskrzyni – lewa strona do soboty włącznie. W sobotę od godz. 9.00.

Dziękujemy wszystkim parafianom którzy w uroczystość Trzech Króli wzięli udział w orszakach oraz pomogli je zorganizować i zabezpieczyć ich bezpieczeństwo. Dziękujemy również wszystkim którzy przyjęli w swoich domach kolędników wspólnoty „Dzieci Bożych”.
Dziękujemy Parafialnemu Oddziałowi KSM-u za przygotowanie spotkania opłatkowego dla młodzieży, dla ich rodziców oraz sponsorom i tym którzy wspierali ta inicjatywę.
Gratulujemy dzieciom z naszej parafii i uczniom naszej szkoły Podstawowej za zajecie 2 miejsca w Przeglaadzie Jasełek z Powiatu krośnieńskiego
· Ogłoszenie o ubezpieczeniu.
· Wspominając nasz własny chrzest święty przyjmijmy Chrystusowe błogosławieństwo, niech umacnia nas w naszej wierności przyrzeczeniom złożonym na chrzcie świętym.