· Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym o godz. 15.00 a po nich Msza św.

· Od jutra Msze św. w tygodniu wieczorowe o godz. 18.00.

· W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

· W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszych szkół.

· W piątek rano po Mszy św. o godz. 7.00 i o 17.30 odprawione zostanie nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Zapraszamy do w rozważaniach Męki Pańskiej. Po nabożeństwach ucałowanie relikwii Krzyża Świętego i cierniowej korony.

· W piątek również Święto św. Kazimierza – królewicza.

· W zakrystii od przyszłej niedzieli będą do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne Caritas w cenie 7 zł. Ofiary z ich zakupu są przeznaczone na Caritas naszej Archidiecezji.

· W tym tygodniu również I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź. w czwartek i piątek od godz. 17.00.

· Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na opłacenie rachunku za ogrzewanie naszego kościoła w kwocie 5141 zł.

· Ogłoszenie: Dyrektor Przedszkola Samorządowego informuje rodziców o zapisach dzieci do Przedszkola Samorządowego od 1 do 31 Marca 2016 roku

· Módlmy się w intencji zbliżających się rekolekcji szkolnych i parafialnych i w intencji naszej spowiedzi wielkanocnej.