· Dzisiaj ze względu na Koncert kolęd i msze św. o godz. 14.00 oraz opłatek Ruchu Domowego Kościoła nabożeństwa o 15.30 nie będzie. Wykorzystajmy ten czas aby udać się na śpiew kolęd Domu Ludowym.

· Zapraszamy na KONCERT KOLĘD, który odbędzie się w sali Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym dzisiaj o godz. 14.00. Od godz.13.30 będzie grała kolędy nasza orkiestra gminna.

· Również dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. dla Ruchu Światło Życie – Domowy Kościół z Rejonu Krośnieńskiego i wspólny opłatek.

· W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie Parafialnego Oddziału AK . Serdecznie zapraszamy do włączenia się w jego działalność.

Ponieważ nieraz z powodu pracy, czy wyjazdów, nie było rodzin w domu, a chcieliby aby ksiądz nawiedził ich dom z modlitwą, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii w celu indywidualnego ustalenia wizyty duszpasterskiej w ich domu. Jednocześnie bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, za poczęstunek, wspólna modlitwę i szczere rozmowy, co powinno owocować lepszym zrozumieniem spraw i życia naszych parafian przez nas kapłanów a także zrozumieniem wielu spraw parafialnych o które pytaliście przez was. Bóg zapłać.

Wczoraj 3 I 2016 w sobotę odbył się pochówek zmarłego w wypadku wybuchu gazu dziecka śp. Nataniela Sekuta. Módlmy się jako wspólnota parafialna o powrót do zdrowia rodziców i rodzenstwa śp. Nataniela : Moniki, Tomasza, Nadii i nowonarodzonego Wiktorka. Módlmy się o pokój serca dla najbliższych którzy pożegnali swoje dziecko.