· Rozpoczynamy od jutra tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Dzisiaj o godz. 15.30 będziemy modlić się o jedność wszystkich wierzących w Chrystusa, przepraszając Boga za grzech rozłamu i niezgody, koronka do Bożego Miłosierdzia.

· We wtorek wspominamy św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji – w Korczynie odpust i bierzmowanie.

· W czwartek 21 stycznia – świętej Agnieszki, męczennicy z pierwszych wieków chrześcijaństwa. W tym dniu przypada Dzień Babci. Nie zapomnijmy w naszej modlitwie o ukochanych babciach. W intencji dziadków modlić się będziemy dzień później 22 I w czwartek.

· W tym tygodniu będziemy kontynuować wizytę duszpasterską:

· Ks. Jakub Poniedziałek i wtorek na ul. Grunwaldzkiej od godz. 15.30.

· Ks. Paweł Poniedziałek ul. Marynkowska ćd. i ul. Wisłocza od strony Krosna. ( nie udało się jej rozpocząć wczoraj w sobotę ).Wtorek – Północna od strony WUZETKi i ul. Żwirowa.

· Ks. proboszcz. Poniedziałek ul. Północna – we wtorek ze względu na odpust w Korczynie nie będzie chodził po kolędzie.

· W środę wszyscy Kapłani będą z wizyta duszpasterska od Godz. 15.00 Ks. Paweł i ks. proboszcz dalsza część ul. Północnej od miejsc gdzie zakończyli a ks. Jakub ul. Mostowa.

· Ponieważ nieraz z powodu pracy, czy wyjazdów, nie było rodzin w domu, a chcieliby aby ksiądz nawiedził ich dom z modlitwą, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii w celu indywidualnego ustalenia wizyty duszpasterskiej w ich domu. Planujemy ją sobotę od godz. 10.00 ale jest możliwy również inny termin. Serdeczne Bóg zapłać za życzliwość i serdeczne przyjęcie oraz za wspólną rodzinną modlitwę.

· W tym tygodniu odeszli od nas:

· Inne ogłoszenia

· Wezwani do jedności w Chrystusowym Kościele przyjmijmy błogosławieństwo które umocni nas w budowaniu jedności naszych rodzin, jedności w naszej Ojczyźnie oraz wszystkich chrześcijan.