Poprzednie ogłoszenia


Ogłoszenia

XX niedziela zwykła (17.08.14r)

  • Dzisiaj III niedziela miesiąca, ofiary będą przeznaczone na prace przy czyszczeniu  frontonu kościoła. Nabożeństwo popołudniowe o godz. 15.30 - nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  • Za dwa tygodnie Dożynki Archidiecezjalne w Dukli. Serdecznie zapraszamy do udziału w nich również delegacje dożynkowe z naszej parafii i gminy. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00 a wcześniej przyjmowanie delegacji dożynkowych. Pragniemy również poinformować, że przyszłe dożynki Archidiecezji Przemyskiej w roku 2015 odbędą się w naszej parafii. 
  • Bóg zapłać wszystkim którzy zadbali o groby swoich bliskich  oraz groby kapłanów, wszystkim którzy pomogli przygotować cmentarz na procesję. Dziękuje również za przygotowanie wieńców dożynkowych, za obecność delegacji dożynkowych i uświetnienie uroczystej sumy dożynkowej poprzez obstawę liturgii, zwłaszcza KGW, Akcji Katolickiej oraz naszej orkiestrze dętej.
  • 23 VIII w Miejscu Piastowym odbędzie się Wesele bez Toastu 504 915 828 albo na stronie www. weselebeztoastu.pl serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów. 
  • Dzisiaj 17 SIERPNIA w Sali Domu Ludowego zebranie wiejskie- min. chodzi o fundusz sołecki w 2015 roku.
  • Dzisiaj ulicami naszej miejscowości odbędzie się wyścig kolarski „Puchar Uzdrowisk Karpackich” w godz. od 13.00 do 14.00 prosimy o nie poruszanie się pojazdami po ul. Marynowskiej i Północnej oraz przypilnowanie psów i ostrożność w czasie kibicowania.
  • Solidaryzując się z poszkodowanymi  przez huragan w powiecie łańcuckim pragniemy pomóc rodzinom, które ucierpiały w kataklizmie i stanęły w obliczu nieplanowanych wydatków przy zabezpieczeniu i odbudowie swoich domów. Wobec powyższego Metropolita Przemyski, Ksiądz Arcybiskup Józef Michalik zarządził, by w najbliższą niedzielę po otrzymaniu wiadomości (17 lub 24 sierpnia) we wszystkich kościołach i kaplicach naszej Archidiecezji zostały zebrane do puszek ofiary na ten cel. W naszej parafii taka zbiórka będzie w najbliższą niedzielę.