Poprzednie ogłoszenia


Ogłoszenia

III niedziela zwykła (25.01.15r)

  • Dzisiaj o godz.15.30 Nieszpory Niedzielne.
  • Serdecznie dziękujemy za pomoc w rozdysponowaniu produktów żywnościowych z Caritas naszej Archidiecezji wszystkim potrzebującym w naszej Gminie.  Całość tej pomocy to prawie 27 tys zł., a otrzymało ją w postaci produktów 486 osób. Dziękuję pracownikom GOPS-u, AK z naszej parafii oraz OSP za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu i rozdysponowaniu tej pomocy żywnościowej. Dzięki pomocy pracowników GOPS-u nasza parafia bezbłędnie tę pomoc wydała, a biurokracja niestety przy tym jest niemała. Bóg zapłać wszystkim. 
  • W dniu 31 stycznia (sobota) o godz. 9.00 w Domu Parafialnym odbędzie się zabawa karnawałowa dla dzieci zorganizowana przez Centrum Opieki i Rozrywki Dziecięcej. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w zabawie w przebraniach. W czasie zabawy wiele konkursów i nagród. Wstęp wolny. Zapraszamy tym bardziej, ze jest to czas ferii zimowych. Dla rodziców spotkanie przy kawie. 
  • Dzisiaj o godz. 14.00 pogrzeb śp.  Janiny Pelczar z ul. Północnej. Ze względu na spodziewaną ilość osób i pogodę oraz, że jest to Msza św. niedzielna  Msza św. pogrzebowa została przeniesiona do kościoła parafialnego. O godz. 13.30 wprowadzenie ciała do kościoła, potem różaniec za zmarłą i Msza św. pogrzebowa. Wieczne odpoczywanie, racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci! Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen
  • W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00   spotkanie Parafialnego Oddziału AK . Serdecznie zapraszamy do włączenia się w jego działalność.