1. Dzisiaj I niedziela miesiąca- wystawienie NS po każdej mszy św. Po Mszy św. o godz. 9.00 do godz. 11.00 Natomiast po Mszy sw. o godz. 16.00 i prezentacji będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00. Odnowa w Duchu świętym zaprasza na Wieczór Chwały  Najświętszego Serca Jezusowego, Dzisiaj procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.00.  Zmiana Tajemnic różańcowych – intencja o błogosławione owoce nawiedzenia Obrazu Serca Jezusowego i relikwii bł Rodziny Ulmów.
 2.  Dzisiaj nabożeństwo popołudniowe do Serca Jezusowego o 15.30.
 3.  Procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła, będą się odbywały codziennie o godzinie 18.00, przez całą tak zwaną Oktawę Bożego Ciała.  W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała wraz z błogosławieństwem dzieci i wianków. Niech nasz udział w tych procesjach będzie wyrazem naszej wiary i znakiem naszej miłości do Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zachęcamy dzieci  komunijne i rocznicowe do uczęszczania przez oktawę Bożego Ciała w strojach komunijnych do kościoła a dziewczynki aby sypały kwiatki.
 4.  W wtorek spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym
 5. W środę -Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z Nabożeństwem do Serca Jezusowego i procesja.
 6. W tym tygodniu I czwartek i i piątek miesiąca – spowiedź w czwartek od 17,30 a w piątek od godz. 17.00. Wyjazd do chorych o godz. 9.00 w piątek.
 7.  W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 8.  W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP –odpust w Pustynach
 9.  W środę 5 VI  do godz. 10.00 można składać elektrośmieci komputery, telefon, sprzęt RTV – dochód będzie przeznaczony  na pomoc kościołom na wschodzie.
 10. W sobotę 8 VI w kościele w Iskrzyni o godz. 14.00 będzie odprawiana Msz sw. okazji X zjazdu rodzinnego Najbarów.
 11. Zapraszamy W IMIENIU SOŁTYSA I RADY Sołeckiej na  VIII bieg powitanie lata . Początek o godz. 13.30  – stadion GOSiR.
 12. Serdeczne podziękowanie dla wszystkich  Parafian, za tak liczny udział w procesji Bożego Ciała. Była ona uwielbieniem Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie, świadectwem wiary i pobożności eucharystycznej naszej wspólnoty. Pragniemy powiedzieć serdeczne „Bóg zapłać!” wszystkim rodzinom i członkom grup parafialnych którzy udekorowali drogę procesyjna, przygotowali ołtarze i zadbali o ich wystrój i śliczne kwiaty. Dziękujemy strażakom z OSP, którzy uświetnili swoją obecnością uroczystość i nieśli baldachim; naszej  Orkiestrze dętej i chórowi, oraz pocztom sztandarowym, scholii, Liturgicznej Służbie Ołtarza, harcerzom, dzieciom pierwszokomunijnym i rocznicowym, dziewczynkom sypiącym kwiatki i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i dostojny przebieg procesji Bożego Ciała. Dziękując wszystkim za wszelki poniesiony trud i udział w procesji Bożego Ciała, z serca Wam błogosławimy.
 13. Ostanie dni  zapisów na pielgrzymkę do Drezna i Pragi.
 14. Można zakupić album z Beatyfikacji Rodziny Ulmów w Markowej. Jest to cegiełka na budowę Domu Pielgrzyma w Markowej gdzie przybywa coraz więcej pielgrzymów z Polski i ze świata – i jest taka konieczność jego budowy. Cena – 100 zl