Gościmy dzisiaj misjonarza z Ekwadoru pochodzącego z naszej diecezji ks. Antoniego Michno – który przez lata pracował w Krośnie. Buduje kościół parafialny i kilka kościołów  dojazdowych- będziemy mogli wesprze go naszymi ofiarami do puszek po mszach św.

Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Majowe o godz. 15.30. W tygodniu nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00. zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież.

W poniedziałek, wtorek i środę dni krzyżowe  o urodzaje– procesje  po Mszach św. o godz. 18.00 do kapliczek: poniedziałek – koło biblioteki, wtorek ul. Wąska a środa Stare Kościelisko.

We wtorek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym. Po Mszy św. spotkanie w Przystani św. Marcina.

W środę uroczystość św. Stanisława Biskupa – patrona Polski. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym po św. o godz. 18.00.

W poniedziałek próba dzieci I Komunijnych o godz. 19.15.

W sobotę sprzątanie wokół kościoła i ogrodów plebańskich przed komunią.

W najbliższą niedzielę Wniebowstąpienie Pańskiego.

W piątek spotkanie dla Bierzmowanych o godz. 17.00- zakończenie Msza św. i nabożeństwem majowym