V Niedziela zwykła. Dziś niedziela Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zmiana Tajemnic różańcowych i Adoracje Najświętszego Sakramentu po Mszach św. Po Mszy św. o godz. 9.000 do godz. 11.00. Również  z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 16.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00, zakończone Apelem Jasnogórskim. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Wieczór Chwały od godz. 19.30.

W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie POAK.

Jutro wspomnienie św. Agaty. W czasie Mszy Świętych możliwość błogosławieństwa chleba, wody i soli.

W wtorek po Mszy Świętej zapraszamy na wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.

W przyszłą niedzielę Światowy Dzień chorego, wspomnienie MB z Lourds. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz Antosia Płócienniczak z Wietrzna.

W tym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty Władysław Podkul. Polećmy go  Bożemu Miłosierdziu…. .