Przeżywamy IV niedziele zwykłą.
  1. W piątek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Kończy się okres kolędowania w naszej tradycji. Msze Święte z obrzędem poświecenia gromnic o godzinie 7.00, 9.00 i 18.00 . Jest to także dzień Życia Konsekrowanego. Módlmy się w tym dniu za osoby życia konsekrowanego, polecajmy szczególnie nasze Siostry Służebniczki i prośmy o nowe i święte powołania. Składka w tym dniu przeznaczona jest na klasztory klauzurowe w naszej diecezji.
    Arcybiskup Adam Szal udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych na dzień 2 lutego zamieniając je na jałmużnę. Korzystający z tej dyspensy zobowiązani są złożyć ofiarę na klasztory kontemplacyjne lub na misje.
  2. W sobotę Święto św. Błażeja. W czasie Mszy Świętych obrzęd poświecenia jabłek.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek tylko ksiądz Łukasz będzie odwiedzał chorych. Ksiądz proboszcz i ksiądz Piotr odwiedzą swoich chorych za 2 tygodnie.
  4. W wtorek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym a w czwartek wieczorem spotkanie KSM.
  5. Od 1 lutego Msze Święte gregoriańskie w intencji śp. Fryderyka Nowak odprawia ks. Wiktor Kowalski na Ukrainie.
Również od 1 lutego Msze Święte gregoriańskie za śp. Grażynę Kuliga odprawia ks. Marian Kuc na Ukrainie.
Od poniedziałku Msze Święte w intencji śp. Kazimierza Filar odprawia ks. Jan Marszałek.
  1. Dziękujemy wszystkim osobą, które zaangażowały się wczoraj w rozbieranie i porządkowanie dekoracji świątecznych w naszym kościele. Serdeczne Bóg zapłać!