1. III Niedziela Zwykła to Niedziela Słowa Bożego. Zechciejmy w tym tygodniu sięgnąć po Pismo Święte, zachęcamy do rodzinnego czytania Biblii.
  2. W wtorek po Mszy Świętej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie młodszych ministrantów do klasy 6.
  3. W czwartek obchodzimy Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Kończy się tydzień modlitw o jedność Kościoła.
  4. Kończy się powoli czas wystroju świątecznego. Jeszcze dziś zapraszamy dzieci żeby przyszły do Pana Jezusa do szopki. 27 stycznia w sobotę od godziny 9.00 planowane jest rozbieranie wystroju w naszym kościele. Bardzo prosimy młodzież, Akcję Katolicką, i wszystkich ludzi gotowych do pomocy, szczególnie mężczyzn o pomoc w posprzątaniu i uporządkowaniu ozdób, wyniesieniu choinek.
  5. Stowarzyszenie „Dębina” zaprasza na XXIII Koncert Kolęd który rozpocznie się o godzinie 14.00 w Domu Ludowym. Wcześniej, od godziny 13.30 będzie koncertować Orkiestra Dęta.
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do Pana ś.p. Anna Liput i ś.p. Janusz Michna. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu….