„Niech Pan Was błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swoje nad Wami, niech Was obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Wam oblicze swoje i niech obdarzy Was pokojem”.

 

W tym nowym roku 2024, jako wasi duszpasterze życzymy Wam drodzy Parafianie i Goście, wielu łask Bożych. Spełnienia marzeń, opieki Maryi Bożej Rodzicielki i naszej Matki, doświadczenia żywego Jezusa i prawdziwej relacji miłości z Nim. Niech Wam Wszystkim błogosławi Nowonarodzony Jezus! Niech w Nowym Roku Bóg darzy zdrowiem, pomyślnością, pomaga przezwyciężyć trudności i wciąż odnawia nadzieję zwycięstwa w nas dobra nad złem z Jego Boską pomocą. Niech z Jego pomocą ustaną wojny, niech zapanuje pokój na całym świecie i obyśmy wszyscy w zdrowiu mogli czuć się bezpiecznie.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzą Wasi duszpasterze.