Drodzy Parafianie i Goście!

W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, do gorącego i otwartego serca niech przyjdzie Pan i umocni Was swoim pokojem, byście go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój.

Byście byli świadkami SŁOWA, które ciałem się stało.

Życzymy Wam, aby przyjście na świat Jezusa napełniło Was mocną wiarą, gorącą miłością i niegasnącą nadzieją.

Pozwólmy, aby tajemnica Bożego Narodzenia ożyła w nas, aby Jezus narodził się w nas na nowo i działał przez nas.

Życzymy, aby ten Boży czas był okazją do zatrzymania, radości i zamyślenia się nad dobrocią i wielkością naszego Pana.

Niech Boże Dziecię obdarza wszystkich pokojem, pomyślnością w codziennych staraniach i troskach oraz obfitością wszelkich łask.

Życzymy wszystkim szczęśliwych, błogosławionych Świąt w wierze, w miłości Boga i w pokoju z bliskimi.

Wasi Duszpasterze : ks. Wiesław, Ks. Piotr, ks. Łukasz i ks. Jan