6 XII zawitał jak co roku do nas św. Mikołaj aby obdarować dzieci i należących do grup parafialnych prezentami.  Wcześniej wszyscy uczestniczyli w procesji i roratach.

Z radością informujemy, że w dniu dzisiejszym nasza parafia miała zaszczyt gościć wyjątkowego gościa – Świętego Mikołaja! W tym wyjątkowym dniu, pełnym uśmiechu i radości, Święty Mikołaj odwiedził wszystkie grzeczne dzieci naszej parafii, obdarowując je obrazkami z biskupem Mikołajem oraz słodkimi niespodziankami. Był to czas pełen ciepła i niezapomnianych wspomnień dla naszych najmłodszych parafian.

Chcemy serdecznie podziękować Świętemu Mikołajowi za jego wizytę. Dziękujemy również wszystkim, którzy pomogli zorganizować to wydarzenie.

To był naprawdę wyjątkowy dzień dla naszej wspólnoty parafialnej. Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy wspólnie celebrować ten czas radości i dobroci, który Święty Mikołaj przynosi każdego roku.aszamy do obejrzenia zdjęć z wizyty Świętego Mikołaja w galerii na naszej stronie internetowej.