Dekanalne dziękczynienie za beatyfikację Rodziny Ulmów

30 XI 2023 KOMBORNIA

 

 

30 października 2023 r. w Archidiecezji Przemyskiej rozpoczęło się diecezjalne dziękczynienie za beatyfikację Józefa i Wiktorii Ulmów wraz z ich siedmiorgiem Dzieci. Teraz celebracje liturgiczne odbywają się będą w poszczególnych dekanatach.

W czwartek 30 listopada, Parafia Matki Bożej Pocieszenia będzie gospodarzem dekanalnego dziękczynienia za beatyfikację Rodziny Ulmów i ich siedmiorga Dzieci.

– Zapraszamy wszystkich  parafian z Krościenka Wyżnego noszących w swoim sercu wdzięczność wobec Boga za dar tej niezwykłej beatyfikacji, zwłaszcza wszystkich którzy tak licznie byli na beatyfikacji. Z uwagi na bliskość Komborni bo to parafia sąsiednia udajemy się tam swoimi samochodami.

Ramowy program uroczystości:

17.00 – Konferencja tematyczna związana z rodziną Błogosławionych Ulmów i troską o pokoleniowy przekaz wiary w rodzinach.
18.00 – Msza święta z przekazaniem relikwii min. naszej parafii.

Msza św. o godz. 18.00, której będzie przewodniczył abp Adam Szal

W spotkaniu będą też uczestniczyć kapłani i wierni z całego dekanatu. Serdecznie zapraszamy.