Nabożeństwo wypominkowe dzisiaj o godz. 15.30. W tygodniu po mszy św. wieczornej.

We wtorek spotkanie i Odnowy w Duchu Świętym. – serdecznie zapraszamy.

W środę Nowenna do MBNP wraz z wypominkami po Mszy św. wieczornej. Po niej nabożeństwo do św. Charbela.

W środę o godz. 17.00 22 XI – próba kandydatów przed przyjęciem do służby liturgicznej – zapraszamy kandydatów na kandydatów, przyszłych ministrantów i nowe członkinie scholii.

W sobotę wigilia uroczystości Chrystusa Króla uroczyste przyjęcie do Służby Liturgicznej Ołtarza nowych ministrantów  i kandydatów oraz dziewcząt do scholii -zapraszamy ich rodziców i rodzeństwo. (godz. 18.00).

W przyszłą niedziele Uroczystość Chrystusa Króla. Na Msze św. o godz. 9.00 zapraszam członków Akcji Katolickiej, KSM-u oraz ministrantów i kandydatów – zwłaszcza tych nowo przyjętych bo to wasze święto patronalne. Przed Mszą św. członkowie AK poprowadzą Litanię do Narodu Polskiego.

W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 16.00 (około 16.30) zapraszamy na koncert „ Dar Serca i Tajemnica Ducha” – Koncert pieśni Religijno-Patriotycznych w wykonaniu piosenkarza Mateusza Mijala- patronat nad koncertem objął Wójt Gminy Krościenko Wyżne. Serdecznie zapraszamy!

ZAPROSZENIE

Komitet Organizacyjny Koncertu Charytatywnego ,,Złote Serca”

Publiczna Szkoła Podstawowa oraz Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym

Zapraszają na Koncert Charytatywny ,,Złote Serca”,  który odbędzie się w dniu 19 listopada 2023r. (niedziela) o godz. 15:00 w sali Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym.

Tam odbywać się będą występy artystyczne oraz przeprowadzona zostanie zbiórka publiczna do puszek. Wystąpią: przedszkolaki, Szkolny zespół muzyczny ,,SONG”, ,,Tanie Dranie” oraz  ,,SETA”.

W tym dniu z inicjatywy Rodziców uczniów, przed mszami św. obok kościoła rozprowadzane będą ciasta w formie cegiełek (30zł). Zebrane środki pieniężne pozwolą na objęcie pomocą osób starszych, schorowanych, niepełnosprawnych oraz znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Zostaną one przeznaczone na zapewnienie im dodatkowej opieki, rehabilitacji, jak również na zakup niezbędnych artykułów pierwszej potrzeby. Działania te koordynowane są z GOPS w Krościenku Wyżnym i PCK Oddział Rejonowy w Krośnie.