Dzisiaj Wypominki wraz z koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.30. Dzisiaj I niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych. Intencja: Za dusze w czyśćcu.
Dzisiaj po każdej mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu . Również po Mszy św. o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu godz. 21.00, zakończone Apelem Jasnogórskim. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na  Wieczór Chwały.

W poniedziałek, wtorek i w środę  Msze św. wypominkowe na cmentarzu o godz. 9.00.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie PO Akcji Katolickiej – zapraszamy.

We wtorek również spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w  przystani św. Marcina.

W środę spotkanie kandydatów na ministrantów po Mszy św. wieczornej.

W piątek na godz. 17.00 do Domu Katechetycznego zapraszamy młodzież do Bierzmowania z klas VI i VII – koniec spotkania po Mszy św. o godz. 18.45.

11 listopada w sobotę obchodzić będziemy Dzień Odpustu parafialnego ku czci św. Marcina i 105 –lecie Niepodległości. Porządek Mszy św. będzie niedzielny. Na odpust zapraszam wszystkich parafian i gości oraz Straż Pożarną, Orkiestrę Dętą, harcerzy i poczty sztandarowe, chór. W tym roku o godz. 9.00 – suma patriotyczna – po niej przejście pod pomnik i uroczystości z Okazji Odzyskania Niepodległości. O godz. 11.00 – suma Odpustowa. Odpustowi parafialnemu przewodniczył będzie ks. Józef Jaworski  – proboszcz z Przedborza  ( diec rzeszowska). Młodzież z KSM-u na odpuście będzie rozprowadzać tradycyjne rogale Świętego Marcina i mam nadzieję, że będzie pogoda i przybędzie św. Marcin na koniu. Msza św. o godz. 16.00 recytowana.

O godz. 17.000 – Harcerze wraz Z Wójtem Gminy  zapraszają do Domu Ludowego na Koncert Pieśni Patriotycznych.

Serdeczne podziękowanie dla Harcerzy i młodzieży za zbiórkę funduszy na remont kolejnego zabytkowego nagrobka na naszym cmentarzu oraz wszystkim darczyńcom. Chcemy w przyszłym roku odnowić nagrobek Skrzyńskich właścicieli Dworu w Krościenku i jego ogrodzenie. Zebrano 5954 zł.

Serdecznie dziękuję tym którzy wczoraj pomogli w porządkach przed odpustem- grupie może nie licznej bo wraz z księżmi i siostra  było 15 osób ale udało się dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wysiłkowi przygotować otoczenie kościoła do odpustu.

Przypominam że 18 XI odbędzie się pielgrzymka dziękczynna za 150 lat pobytu Sióstr Służebniczek w naszej parafii- na razie mamy 70 osób – można się jeszcze zapisywać – koszt ok. 100 zł za autokar od osoby.