XXIII Niedziela Zwykła Ogłoszenia

Dzisiaj przezywamy w naszej Archidiecezji  beatyfikację  Rodziny Ulmów w Markowej   dlatego będą Msze św. o godz. 7.30. 9.00 i 10.00 i 16.00 – nie będzie mszy św. o godz. 11.00- intencje zamówione na Msze św. o godz. 11.00 będą odprawione o godz. 10.00. Starajmy się tak zorganizować czas aby uczestniczyć poprzez telewizję w tym historycznym wydarzeniu.

Jutro w poniedziałek 11 – będziemy modlić się za wstawiennictwem sw. Marcina – patrona parafii. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.

W środę po mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek Święto podwyższenia Krzyża Świętego. Spotkanie Ministrantów w czwartek

W piątek rozpoczynamy Triduum Modlitw do sw. Stanisława Kostki. Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w piątek, sobotę i potem w poniedziałek   w Mszach św.

Na piątek 15 IX zapraszamy młodzież z klas VI którą pragnie przygotowywać się do bierzmowania w naszej parafii – po Mszy św. będzie krótkie spotkanie dla nich.

16 IX – drugi dzień Triduum do św. Stanisława Kostki- będziemy również modlić się do św. Jana Pawła II – patrona naszej szkoły- zapraszamy szczególnie młodzież z klas VII – przygotowującą się do bierzmowania.