1. Z uwagi na ślub dzisiaj nabożeństwa popołudniowego nie będzie.
  2. Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz.18.30.
  3. W środę w każdym kościele parafialnym odpust Porcjunkuli związany z miejscem stygmatów św. Franciszka. W środę po Mszy św o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek modlimy się za ks. Jana Marszałka któremu patronuje św. Jan Maria Vianey. Pamiętajmy o ks. Janie który w cichości swojego domu przeżywa swoją jesień życia. Jest to również św. patronalne kapłanów a szczególnie proboszczów.
  5. Jest to również I czwartek miesiąca – spowiedź w czwartek od 17.30 a w piątek od godz. 17.00. W piątek wyjazd do chorych o godz. 9.00 W I sobotę miesiąca przed Mszami św. modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi.
  6. W przyszłą niedzielę święto Przemienienia Pańskiego.
  7. W sierpniu zachęcamy do podjęcia abstynencji jako daru dla drugiego człowieka, albo dziękczynienia za to, że w moim domu nie ma takiego problemu lub w intencji ludzi uzależnionych.
  8. Mamy jeszcze kilka miejsc – 15 w autokarze na Beatyfikację Rodziny Ulmów do Markowej prosimy o zapisywanie się do końca tego tygodnia, gdyż będziemy zgłaszać do Kurii Biskupiej o bilety wstępu na ta uroczystość. Wybierający się autami – indywidualnie również należy się zapisać.
  9. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Annę Kątną z ul. Marynkowskiej oraz śp. Tadeusza Trybus z ul. Wąskiej…. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu…..
  10. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej S. przełożoną która będzie jednocześnie nasza organistka – S. Stanisławę Kamińską a wkrótce po urlopie dotrze do nas S. Jadwiga Marszałek – Dyrektor Przedszkola SS. Służebniczek.
  11. Od poniedziałku (31.07.23) ks. Andrzej Mucha będzie odprawia Msze święte za śp. Zbigniewa Frączek. A od wtorku (01.08.23) ks. Marian Kuc będzie odprawiał Msze święte gregoriańskie za śp. Andrzeja Pelczar