1. Dzisiaj o godz. 15.45. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  2. We wtorek (11.07) święto św. Benedykta, opata, patrona Europy. Również we wtorek modlitwy do św. Marcina patrona naszej parafii.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę po Mszy Świętej wieczornej.
  4. W przyszłą niedziele (16.07) o godz. 15.45 nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
  5. Od poniedziałku (10.07.23) ks. Jan Marszałek będzie odprawiał Msze św. za śp. Zofię Omachel. Ks. Stanisław Firut będzie odprawiał Msze gregoriańskie za śp. Stanisławę i Władysława Adamik.
  6. Przypominamy o zapisach na beatyfikacje sług Bożych Rodzinę Ulmów do Markowy. Mamy zarezerwowany autokar ale można też jechać swoim autem. Również wtedy trzeba się zapisać w parafii.
  7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Wiesława Podkul a w poniedziałek o godz. 15.00 odbędzie się pogrzeb śp. Cecylii Fejkiel. Duszę zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mi dać Panie…