1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz zmiana Tajemnic Różańcowych. Intencja różańcowa o błogosławieństwo Boże na czas wakacji i w intencji misjonarzy.
  2. Dzisiaj na mszy św. o godz. 11.00 – 25 lecie – srebrny jubileusz kapłaństwa naszego rodaka misjonarza z Kostaryki Franciszka Filara .
  3.  Msze św. wieczorne w tygodniu przez całe wakacje o godz. 18.00. Natomiast kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna codziennie z wyjątkiem soboty, niedziel i świąt w godz. 18.30.
  4. 3 Lipca w poniedziałek św. Tomasza  Apostoł.
  5. W środę nowenna do MBNP.
  6. I czwartek i piątek miesiąca – modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Spowiedź w czwartek od godz. 17.30 a w piątek od 17.00. Do  swoich chorych pojedzie tylko ks. Krzysztof.
  7. Od poniedziałku (03.07.23) ks. Jan Marszałek będzie odprawiał Msze św. za śp. Tadeusza Bałuka. Antoni Kozak za śp. Janinę Królicką. A od wtorku (04.07.23) Ks. Michał Hołdowicz będzie odprawiał Msze św. za śp. Aleksandra Kałuckiego.
  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na ogrzewanie kościoła.  Dziękuję za zrozumienie wszystkim ofiarodawcom.
  9. Przypominam o zapisach i zachęcam do udziału w pielgrzymce na beatyfikacje sług Bożych Rodzinę Ulmów do Markowy. Mamy zarezerwowany autokar ale można też jechać swoim autem. Również wtedy trzeba się zapisać w parafii.
  10. Pielgrzymom udającym się do Grecji i Macedonii przypominamy wyjazd o godz. 3.50 we wtorek (z poniedziałku na wtorek) spod kościoła.