1. Dzisiaj o 15.30 – Nabożeństwo Majowe. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszam zwłaszcza dzieci Będą rozdawane naklejki i plansze. Dzisiaj Niedziela adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 16.00 wystawienie i adoracja Najświętszego sakramentu do godz. 21.00 zakończona apelem Jasnogórskim. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na kolejny Wieczór Chwały od godz. 19.30 do godz. 21.00.

2. Jutro w poniedziałek uroczystość św. Stanisława Biskupa męczennika i patrona Polski.
3. We wtorek spotkanie Wspólnoty odnowy w Duchu Świętym.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nabożeństwem majowym.

  1. W czwartek 11 – modlić się będziemy również za wstawiennictwem św. Marcina Patrona parafii. Po nabożeństwie majowym możliwość ucałowania Jego relikwii. 6. W sobotę 13 V –  wspomnienie NMP Fatimskiej.
  2. W przyszłą niedzielę 14 V o również 34 rocznica śmierci ks. Jana Waisa – naszego proboszcza.
  3. We wtorek, środę i czwartek o godz. 15.00 próba dzieci I komunijnych. Obecność dzieci obowiązkowa.
  4. Od poniedziałku (08.05.23) ks. Waldemar Cwynar z Diecezji Wrocławskiej będzie odprawiał Msze św. gregoriańskie za śp. Janinę Tomoń. Ks. Jan Marszałek od wtorku (09.05.23) będzie odprawiał Msze za śp. Zofie Zywar.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci przystępującym do Pierwszej Komunii Świętej za prace porządkowe wykonane w kościele i placu kościelnym oraz przy plebanii w piątek i w sobotę odczyszczono kostkę – od razu jaśniej zrobiło się wokół kościoła. W najbliższą sobotę prace będą przez nich kontynuowane.

Również podziękowanie dla strażaków i ks. Krzysztofa którzy  odczyścili 2/3  ogrodzenia wokół kościoła.

  1. Z uwagi na deszcz nie odbyła się wczoraj Droga Światła – jeśli będzie pogoda zrobimy ja w najbliższą sobotę. Zapraszamy na to nabożeństwo młodzież klas VI w ramach spotkania formacyjnego do bierzmowania. Także modzie z klas VII i VIII która jest już po bierzmowaniu.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zofię Zywar z ul. Wisłoczej, śp. Stefanię Łukaszewską z ul. Północnej, jutro odbędzie się pogrzeb śp. Janiny Wulf z Krosna, a we wtorek śp. Adama Materniaka. Wieczne Odpoczywanie….