3 Niedziela Wielkanocna 23 IV 2023

Dzisiaj na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia o godz. 15.450 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Dzisiaj również rozpoczynamy tydzień Biblijny.

Jutro uroczystość św. Wojciecha – patrona Polski.

We wtorek  św. Marka Ewangelisty. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po mszy św. wieczornej.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 18.00.

W piątek  28 IV 2023 na godz. 18.00 na Msze świętą zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami na nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych, złożenie przyrzeczeń abstynenckich i poświęcenie alb.

W sobotę wspominamy św. Katarzynę Sieneńska – patronkę Europy.

W przyszłą niedziele Niedziela Dobrego Pasterza.

Tydzień temu była 3 niedziela miesiąca – ofiary na kościół. Złożono 4320 zł. Bóg zapłać.

Zmarła Janina Tomoń, mama ks. Jerzego Tomonia  pracującego w parafii św. Michała Archanioła  w Oakville diecezja Hamilton w Kanadzie. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we poniedziałek , 24 kwietnia 2023 r.  w kościele. 13.30 – Różaniec 14.00– Msza święta pogrzebowa.