1. Przeżywamy Wielki Post, który jest okazją do wyciszenia i otwarcia się na głos Boga. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym o godz. 15.00, a po nich Msza św. o godz. 16.00. Dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu po mszy o 11:00 będą rozdawane dla dzieci Aniołki Wielkopostne z dobrymi uczynkami do zrobienia w ciągu tygodnia.
 2. We wtorek po wieczornej mszy św. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie modlitewne do Przystani św. Marcina.
 3. W środę Nowenna do MBNP. Jest to również Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Po Mszy św. spotkanie  spotkanie ministrantów.
 4. W środę i czwartek (1-2 marzec) odbędą się rekolekcje szkolne. Plan w internecie i na plakatach.
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie AK.
 6. W piątek po wieczornej mszy św. spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
 7. W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszej szkoły. Wszystkie dzieci zachęcamy do uczestnictwa w Gorzkich Żalach i Drogach Krzyżowych.
 8. W piątek o godzinie 7.30 i 17.30 odprawione zostanie Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
 9. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca – spowiedź. W czwartek od godz. 17.30 a w  piątek od godz. 17.00. Wyjazd do chorych w piątek o godz.9.00. W sobotę przed mszami św. modlitwy z racji I soboty miesiąca.
 10. Od piątku Akcja Katolicka będzie codziennie rano po Mszach św. prowadzić nowennę do św. Andrzeja Boboli- Patrona Polski. Jednocześnie w tym dniu rozpoczynamy nowennę przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.
 11. W zakrystii są do nabycia wielkanocne świece – paschaliki w cenie 10 zł oraz miodziki również po 10 zł., które będą przeznaczone na Caritas.
 12. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej, szkół średnich i studentów na Rekolekcje Wielkopostne w Wybrzeżu koło Dubiecka. Aby pojechać na rekolekcje nie trzeba należeć do KSM- u. Więcej informacji na plakatach i stronie pl
 13. W przyszłą niedzielę od godz.19.30-21.00 Odnowa w Duchu Św. zaprasza na wspólne uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie w czasie kolejnego Wieczoru Chwały.
 14. 12 III w trzecia niedzielę Wielkiego Postu na Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się wprowadzenie relikwii św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski oraz bierzmowanie naszej młodzieży. Przewodniczył będzie abp Józef Michalik. Uroczystość poprzedzą rekolekcje parafialne w dniach 9- 12 III 2023. Plan Rekolekcji parafialnych w intrenecie.
 15. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Roman Nowak z ul. Północnej, a jutro pogrzeb śp. Jerzego Czekańskiego. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
 16. Za tydzień składka do puszek na Misje Ad Gentes.
 17. Zapisy na SMAP do Sanoka u ks. Gerarda.