1. Dzisiaj o godz. 15.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  2. We wtorek (31.01) po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  3. W czwartek (02.02) Święto Ofiarowania Pańskiego i poświęcenie gromnic. Bardzo prosimy o zabezpieczenie gromnic przed skapywaniem wosku, aby nie pobrudzić ławek i posadzki. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji osób życia konsekrowanego w naszej archidiecezji, a w sposób szczególny pamiętajmy o naszych Siostrach Służebniczkach posługujących w naszej parafii. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Składka jest przeznaczona na zakony kontemplacyjne: Karmelitanki i Benedyktynki.
  4. Bardzo proszę w piątek (03.02) na godz. 9.00 członków grup parafialnych: AK. Kręgów Rodzin, Odnowy w Duchu Świętym a także członków Rad parafialnych oraz jeśli to możliwe strażaków w celu rozebrania dekoracji Bożonarodzeniowej. Piątek to dzień pracy i szkoły dlatego prosimy o pomoc wszystkich którzy mogą przyjść.
  5. W tym tygodniu wypada I czwartek. I piątek i sobota miesiąca – spowiedź w czwartek i w piątek od godz. 17.00. Jednocześnie przypominamy, że spowiadamy codziennie pól godziny przed Mszą św. rano i wieczorem. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 9.00. ks. Proboszcz swoich chorych odwiedzi w sobotę (11.02) od godz. 10.00. W pierwszą sobotę miesiąca przed Mszą św. rano i wieczór modlitwy z racji pierwszej soboty.
  6. W Piątek (03.02) wspomnienie św. Błażeja – błogosławieństwo świec i jabłek.
  7. W najbliższą niedzielę (5.02) możliwość błogosławieństwa chleba, wody i soli z racji wspomnienia św. Agaty. Również w przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów klas 7 i 8, przygotowujących się do bierzmowania.
  8. W zakrystii już można zapisywać się na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej SMAP 2023. Odbędzie się w ono Sanoku w dniach 14-16 kwietnia. Zapraszamy do zapisów młodzież od 7 klasy i szkoła średnia. Koszt 50 zł. Więcej informacji na stronie przemyska.pli u ks. Gerarda.
  9. W piątek spotkanie KSM-u, początek Mszą św. wieczorną. Natomiast w sobotę o godz. 17:30 spotkanie Dzieci Bożych w salce św. Marcina.