Jak wiemy w poniedziałek spalił się dom naszej parafianki , mieszkanki ul. Północnej Pani Marii. Więcej mozemy przeczytać na www.krosno112.pl :

Krościenko Wyżne. 77-latka straciła dach nad głową tuż przed świętami. Trzeba jej pomóc (krosno112.pl)

 

Rodzina i najbliżsi zaopiekowali się panią Marią. Zbierane są fundusze na odbudowę domu, potrzebne jest pilne wykonanie nowego pokrycia dachowego , przynajmniej położenia na nowym dachu folii którą zabezpieczy dach przed dalszym  zamakaniem. Ruszyła zbiórka na

https://zrzutka.pl/bkercb

Również jako wspólnota parafialna będziemy zbierać ofiary na ten cel 8 I 2003 roku po Mszach św. Wspomóżmy p. Marię . Niech dobro naszych serc pozwoli jej w optymizmie na powrót do odnowionego na wiosnę domu przeżyć Święta Bożego Narodzenia. Pamiętajmy o słowach Jezusa „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” .