W wigilię uroczystości Chrystusa Króla w naszej parafii odbyło się uroczyste przyjęcie do służby liturgicznej i scholi. W obecności rodziców i rodzeństwa oraz parafian do grona ministrantów zostało przyjętych 7 kandydatów którzy przez roczna kandydaturę uczyli się posługi ministranckiej. Również 7 dziewcząt zostało przyjęte do scholi parafialnej. Natomiast do grona kandydatów na ministrantów zostało przyjętych 21 chłopców a dwóch zostanie przyjętych w innym czasie z uwagi na niemożność uczestnictwa w obrzędzie. To radość dla parafii, kapłanów, siostry organistki oraz rodzin ministrantów i dziewcząt.

Kandydaci na ministrantów
1. Franciszek Miśkowiec
2. Piotr Mussur
3. Mateusz Dziepak
4. Miłosz Dziepak
5. Sebastian Stec
6. Jakub Karaś
7. Kacper Nóżka
Kandydaci na kandydatów na ministrantów
1. Michał Trznadel
2. Krzysztof Boczar
3. Adam Borek
4. Bartłomiej Trznadel
5. Filip Pelczar
6. Jakub Ziober
7. Mikołaj Kowalski
8. Damian Pelczar
9. Mikołaj Szałajko
10. Bruno Słowik
11. Antoni Pelczar
12. Alex Szul
13. Krystian Klamut
14. Krystian Szałajko
15. Jan Michna
16. Wrona Dariusz
17. Alan Szul
18. Radulj Oliwier
19. Mateusz Jurczak
20. Jakub Ciołkowski
21. Szymon Gierlach
Schola
Anna Materniak
Maja Jurczak
Maja Krzywda
Julia Zagórska
Lena Ziober
Oliwia Borek
Laura Wojtuń