1. Dzisiaj różaniec o godz. 15.30 Dzisiaj nabożeństwo różańcowe w intencji o dobrą pogodę na czas żniw i za dzieci i młodzież wypoczywająca na wakacjach.
2. Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz.18.30.
3. W poniedziałek i wtorek przed ranna Msza św. członkowie Akcji Katolickiej poprowadzą modlitwy do św. Andrzeja Boboli.
4. We wtorek w każdym kościele parafialnym odpust Porcjunkuli związany z miejscem stygmatów św. Franciszka.
5. Wspólnota w Duchu Świętym zaprasza w czasie wakacji na spotkania w każdy wtorek po Mszy świętej. Również we wtorek proszę na spotkanie PO AK – spotkanie na plebanii.
6. W środę po Mszy św o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
7. W czwartek modlimy się za ks. Jana Marszałka któremu patronuje św. Jan Maria Vianey. Pamiętajmy o ks. Janie który w cichości swojego domu przeżywa swoją jesień życia. Jest to również św. patronalne kapłanów a szczególnie proboszczów. Jest to również I czwartek miesiąca – spowiedź od 17.30.
8. W piątek wyjazd do chorych o godz. 9.00 a spowiedź od godz. 17.00. Ks. Proboszcz swoich chorych odwiedzi w innym terminie.
9. W sobotę święto Przemienienia Pańskiego.
10. W sierpniu zachęcamy do podjęcia abstynencji jako daru dla drugiego człowieka, albo dziękczynienia za to, że w moim domu nie ma takiego problemu lub w intencji ludzi uzależnionych.
11. Bardzo prosimy o zrobienie w tym tygodniu porządków na cmentarzu aby udało się potem wywieść śmieci przed 14 sierpnia. Ostatnio (około miesiąc temu) wywieziono 10 kontenerów za które zapłacono prawie 15 tyś zł. Dziękuję tym którzy jeszcze wpłacili ofiary na ten cel czy w kopertach czy na konto parafii.