1. Dzisiaj o godz. 15.45. nabożeństwo w intencji tych którzy zginęli w wypadkach drogowych..
2. Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku od godz.18.30.
3. Jutro św. Jakuba Apostoła i sw. Krzysztofa.
4. W poniedziałek i wtorek po Mszy św. porannej Akcja Katolicka będzie prowadziła modlitwy do św. Andrzeja Boboli.
5. Wspólnota w Duchu Świętym zaprasza w czasie wakacji na spotkania w każdy wtorek po Mszy świętej.
6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30.
7. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, dzisiaj w niedzielę (24.07) błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ministranci będą rozdawać na każdy samochód jedną modlitwę do św. Krzysztofa – to znak, że kierowca jest wierzący i w razie wypadku czy nieszczęścia należy do niego wezwać kapłana. Ofiary składane na parkingu przy poświęceniu pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Jest to także Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez Papieża Franciszka. Jest to również dzień imienin bp Krzysztofa Chudzio.
8. Dzisiaj dzień imienin śp. Ks. Krzysztofa Zygara i ks. Krzysztofa Pastuszaka oraz jutro 7 rocznica śmierci ks. prałata Jana Szpunara.
9. Zmarła śp. Stanisława Adamik z ul. Północnej – pogrzeb we wtorek o godz. 15.00 – polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…