1. Przeżywamy Wielki Post, który jest okazją do wyciszenia i otwarcia się na głos Boga. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym o godz. 15.00, a po nich Msza św. o godz. 16.00.
  2. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic różańcowych  i Adoracja Najświętszego Sakramentu podczas każdej Mszy świętej. Również dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 16.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00, zakończone Apelem Jasnogórskim. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza od godz. 19.30 do godz. 21.00 na wieczór chwały.
  3. We wtorek spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Również we wtorek modlimy się w intencji wszystkich kobiet z okazji Dnia Kobiet.
  4. W czwartek na godz. 16.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszej szkoły. Wszystkie dzieci zachęcamy do uczestnictwa w Gorzkich Żalach i Drogach Krzyżowych. Również w czwartek początek nowenny przed Uroczystością św. Józefa.
  5. W piątek o godzinie 7.30 i 17.00 odprawione zostanie Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Również w piątek po Mszy św. wieczornej modlitwy do patrona naszej parafii św. Marcina.
  6. W przyszłą niedziele 13 marca zbiórka do puszek na pomoc dla misji Niedziela Ad Gentes.
  7. W zakrystii są do nabycia wielkanocne świece – paschaliki w cenie 10 zł , które będą przeznaczone na Caritas.
  8. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Jerzego Pelczara z ul. Północnej, śp. Roberta Wójcik z ul. Północnej oraz śp. Stefana Szafran z ul. Południowej. Dusze zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…