Wigilia Chrystusa Króla przed ostatnia niedzielą roku liturgicznego. Jest wielkim świętem, w którym oddajemy cześć Chrystusowi Królowi Wszechświata. Ale w naszej wspólnocie parafialnej była wigilia ważna i podniosła nie tylko z tego powodu.
Właśnie w sobotę wieczór na Mszy o godzinie 17 w uroczysty sposób włączeni do scholii i ministrantów zostali chłopcy i dziewczęta z naszej wspólnoty parafialnej. Grupa scholii została powiększona o 5 nowych członkiń, które swoim głosem i śpiewem wychwalają Pana Boga. Natomiast grupa ministrantów wzbogaciła się o 10 nowych rycerzy Jezusa, którzy będą usługiwali do Mszy Świętej. Oraz 7 kandydatów na ministrantów którzy będą przygotowywać się do tej zaszczytnej służby. W kazaniu ks. Proboszcz za wzór służby ministranckiej postawił apostołów a scholankom św. Cecylię. Podziękował również rodzicom za ich zaangażowanie i pomoc w decyzji przynależności do Liturgicznej Służby Ołtarza. Po homilii ministranci, kandydaci i scholanki złożyły swoje przyrzeczenia w obecności swoich rodziców i bliskich. Ksiądz Proboszcz wraz z ks. Krzysztofem nałożyli komże i kołnierzyki zarówno ministrantom jak i scholii a kandydatów ubrali w komże. Życzymy nowym scholistkom, kandydatom i ministrantom gorliwości i wytrwałości w służbie Panu Jezusowi. Niech będą w swoim życiu przykładem i wzorem do naśladowania dla innych i aby zawsze pokazywali, jak ważna dla nich jest wiara i służba Kościołowi.
\

Do grona nowych ministrantów przyjęci zostali:
1. Dawid Prajznar
2. Maciej Szajna
3. Piotr Boczar
4. Dominik Pelczar
5. Szymon Czubski
6. Damian Albrycht
7. Ksawery Pelczar
8. Kamil Filip
9. Filip Niżnik
10. Bartosz Jurczak

Na kandydatów przyjęci zostali:
1. Franciszek Miśkowiec
2. Piotr Mussur
3. Mateusz Dziepak
4. Miłosz Dziepak
5. Sebastian Stec
6. Kacper Nóżka
7. Jakub Karaś

Do scholii parafialnej przyjęto:
1.Aleksandra Mendelowska
2. Oliwia Przybyło
3. Maria Boczar
4. Wiktoria Guzik
5. Lena Józefczyk