Nabożeństwo wypominkowe dzisiaj o godz. 15.30. W tygodniu po mszy św. wieczornej.
W środę wspomnienie sw. Elżbiety Węgierskiej, w czwartek św. Karoliny Kózkówny . w sobotę św. Rafała Kalinowskiego.
W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie POAK.
We wtorek kolejne spotkanie Rekolekcji Odnowy Wiary – serdecznie zapraszamy. Również we wtorek będziemy modlić się za wstawiennictwem sw. Jana Pawła II.
W środę Nowenna do MBNP wraz z wypominkami po Mszy św. wieczornej.
W czwartek 18 XI – próba kandydatów przed przyjęciem do służby liturgicznej po Mszy św. o godz. 17.00.
W PIĄTEK 19 listopada odbędzie się również spotkanie dla młodzieży klas 6 i 7 przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania. Początek Msza św. o godz. 17.00.
W sobotę wigilia uroczystości Chrystusa Króla uroczyste przyjęcie do Służby Liturgicznej Ołtarza nowych ministrantów i kandydatów oraz dziewcząt do scholii -zapraszamy ich rodziców i rodzeństwo.
W przyszłą niedziele Uroczystość Chrystusa Króla. Na Msze św. o godz. 9.00 zapraszam członków Akcji Katolickiej, KSM-u oraz ministrantów i kandydatów – zwłaszcza tych nowo przyjętych bo to wasze święto patronalne. Przed Mszą św. członkowie AK poprowadzą Litanię do Narodu Polskiego. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 będziemy modlić się za siostrę Cecylie z racji jej imienin.
Serdecznie dziękuję za przygotowanie odpustu ks. wikariuszom Krzysztofowi i Gerardowi, S. Przełożonej Cecylii i s. Janinie, służbie liturgicznej, panu Adamowi Zajdlowi za coroczne organizowanie św. Marcina na koniu, wszystkim którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości odpustowo-patriotycznej.
W przyszłą niedziele zbiórka na Caritas Polska na pomoc uchodźcom na granicy białoruskiej – która będzie prowadziła Caritas.
Ks. Jan Marszałek w domu od poniedziałku do w czwartku będzie odprawiał msze św. od uczestników pogrzebu za śp. Janinę Fakadej, a od piątku do niedzieli za śp. Marię Jaracz my je tutaj w kościele będziemy ogłaszać.