Plan Misji jest na plakatach, stronie internetowej i folderach, które można jeszcze wziąć do domu.
Misje prowadził będzie ks. Jacek Michno – który od porannej mszy św. przejmuje kierowanie nasza wspólnota parafialna na czas misji- polecajmy go Duchowi Świętemu.
Starsi i chorzy mogą uczestniczyć w misjach przez transmisje telewizyjna na Internecie – Kamery Stimo i wyszukać naszą parafie.
MISJE PARAFIALNE PARAFIA KROŚCIENKO WYŻNE 7-11.11.2021r.
„ZGROMADZENI NA ŚWIĘTEJ WIECZERZY.”
NIEDZIELA, 7.11.2021 r.
700 – Eucharystia z kazaniem misyjnym
900 – Eucharystia z kazaniem misyjnym
1100 – Eucharystia z kazaniem misyjnym dla dzieci (Zapraszamy rodziców z dziećmi)
15.00- Koronka do Miłosierdzia Bożego.
1600 – Eucharystia z kazaniem misyjnym
Adoracja do godz. 21.00. Wieczór Chwały od 19.30.
Zakończenie Apelem Jasnogórskim z rozważaniami.

PONIEDZIAŁEK, 8.11.2021 r.
7.00 – Msza św. z nauka ogólną.
9.00 – Msza św. z kazaniem w kaplicy cmentarnej. Zapraszamy z lampionami które odpalimy od paschału aby zanieść światło Zmartwychwstałego Pana naszym zmarłym.
17.00 – Eucharystia z kazaniem misyjnym.
Po zakończonej Eucharystii spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, młodzieży szkół średnich oraz pracujących.

WTOREK, 9.11.2021 r.
700 – Eucharystia z kazaniem misyjnym.
830 –Spowiedź przed Eucharystią dla chorych i starszych
900 – Eucharystia z kazaniem misyjnym dla osób starszych i chorych z sakramentem namaszczenia (prosimy o przywiezienie chorych do kościoła)
10.00 – Całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
1700 – Eucharystia z kazaniem misyjnym – Z ODNOWIENIEM PRZYŻECZEŃ MAŁŻEŃSKICH
PO ZAKOŃCZONEJ EUCHARYSTII SPOTKANIE MISYJNE DLA MAŁŻEŃSTW

ŚRODA 10.11.2021
700 – Eucharystia z kazaniem misyjnym
DZIEŃ SPOWIEDZI MISYJNEJ: 10.00-12.00 15.00. -17.00.
1700 – Eucharystia z kazaniem misyjnym.
PO ZAKOŃCZONEJ EUCHARYSTII PROCESJA POD KRZYŻ MISYJNY Z KRZYŻAMI (prosimy o przyniesienie krzyży z domu, będzie tez można od poniedziałku wieczór nabyć krzyże w zakrystii np. dla swoich dzieci, albo do nowego domu)

CZWARTEK , 11.11.2021r. ODPUST PARAFIALNY Dzień Odzyskania Niepodległości.
– Zakończenie Misji parafialnych
730 – Eucharystia z kazaniem misyjnym
900 – Eucharystia z modlitwą za Ojczyznę. Procesja pod pomnik Odzyskania Niepodległości.
1100 – Uroczysta suma odpustowa z wprowadzeniem relikwii: św. Huberta, św. Wincentego a Paulo oraz relikwiarza wspólnego: świętych: Larentego, Jana, Stefana, Bernarda i Rocha.
PO UROCZYSTEJ SUMIE ZAWIERZENIE WSPÓLNOTY PARAFIALNEJ I OJCZYZNY BOGU. PROCESJA I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO NAJŚWIETSZYM SAKRAMENTEM.
16.00- Msza św. recytowana bez kazania.

Zapraszamy również na godz. 17.00 do Domu ludowego na Koncert Pieśni patriotycznej „ Cena Wolności” a o godz. 18.40 odbędzie się Apel pamięci przy pomniku wdzięczności poległych w latach 1918-1920.
Na odpust zapraszam wszystkich parafian i gości oraz Straż Pożarną, Orkiestrę Dętą, harcerzy i poczty sztandarowe, chór.
Młodzież z KSM-u na odpuście będzie rozprowadzać tradycyjne rogale Świętego Marcina i mam nadzieję, że będzie pogoda i przybędzie św. Marcin na koniu.
Dziękuje tym którzy wczoraj i w piątek po południu przyszli do pomocy w porządkach przy kościele i otoczeniu oraz użyczyli zarówno traktorów jak i kosiarki.
Ks. Jan Marszałek w domu w poniedziałek i wtorek będzie odprawiał msze św. od uczestników pogrzebu za śp. Leszka Kosibę, w środę i czwartek za śp. Genowefę Czyżowską a w piątek i sobotę za śp. Marię Śliwa my je tutaj w kościele będziemy ogłaszać.