Zakończyła się peregrynacja Figury św. Michała Archanioła z Cudownej Groty Objawień na Górze Gargano, którą gościliśmy w naszej parafii od 10 do 12 września. Podczas trzech dni nawiedzenia mogliśmy modlić się za przyczyną św. Michała we wszystkich naszych intencjach. Polecaliśmy szczególnie chorych, samotnych i starszych, a kulminacyjnym momentem była modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała oraz uwolnienie z nałogów zakończona błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
W sobotę, po Mszy Świętej o godz. 18.00 udaliśmy się w procesji ze św. Michałem na nasz cmentarz parafialny, aby tam modlić się również za dusze zmarłych.
W niedzielę, ostatniego dnia nawiedzenia ks. Proboszcz zawierzył całą parafię św. Michałowi Archaniołowi i uroczyście pożegnaliśmy Jego Figurę.