1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca – zmiana Tajemnic Różańcowych – różaniec o godz. 15.30 Dzisiaj nabożeństwo różańcowe w intencji o dobrą pogodę na czas żniw i za dzieci i młodzież wypoczywająca na wakacjach.
 2. Z racji I niedzieli miesiąca dzisiaj adoracja do godz. 21.00 zakończona Apelem Jasnogórskim. Na Wieczór Chwały od godz.19.30 do 21.00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
 3. Dzisiaj zbiórka do puszek dla poszkodowanych w Polsce i Europie przez powodzie i burze. Pomoc udzieli Caritas Polska.
 4. Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz.18.30.
 5. Jutro w poniedziałek w każdym kościele parafialnym odpust Porcjunkuli związany z miejscem stygmatów św. Franciszka.
 6. Wspólnota w Duchu Świętym zaprasza w czasie wakacji na spotkania w każdy wtorek po Mszy świętej.
 7. W środę przed ranna Msza św. członkowie Akcji Katolickiej poprowadzą modlitwy do Najczystszego Serca Józefa po Mszy św o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 8. W środę modlimy się za ks. Jana Marszałka któremu patronuje św. Jan Maria Vianey. Pamiętajmy o ks. Janie który w cichości swojego domu przeżywa swoją jesień życia. Jest to również św. patronalne kapłanów a szczególnie proboszczów.
 9. W piątek  święto Przemienienia Pańskiego
 10. W sierpniu zachęcamy do podjęcia abstynencji jako daru dla drugiego człowieka, albo dziękczynienia za to, że w moim domu nie ma takiego problemu lub w intencji ludzi uzależnionych.
 11. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Austrii i Włoch w dniach 17-26.09.2021. Koszt pielgrzymki cena: 2950 zł + 75 EURO. Szczegóły na stronie internetowej parafii i Facebocku.
 12. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 9.00 Ks. proboszcz swoich chorych odwiedzi w innym terminie.
 13. Proboszcz od pwtorku poza parafią będzie odprawiał Msz św. za sp. Marka Frydrych natomiast ks. Krzysztof od poniedziałku do czwartku za śp. Annę Habrat my je tutaj będziemy ogłaszać.
 14. Bóg zapłać wszystkim za ofiary rodzinne na spłacenie długu z cmentarza (za jego utrzymanie i śmieci) oraz na ogrzewanie kościoła. Złożono 38 tys 870 zł.