1. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, dzisiaj błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ministranci będą rozdawać na każdy samochód jedną modlitwę do przyklejania w samochodzie do św. Krzysztofa – to także znak, że kierowca jest wierzący i w razie wypadku czy nieszczęścia należy do niego wezwać kapłana. Ofiary składane na parkingu przy poświęceniu pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. Dzisiaj o godz. 15.45. nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia za tych co zginęli w wypadkach samochodowych.
  3. Dzisiaj  przypada 6 rocznica śmierci śp. ks.  prałata Jana Szpunara, jest to również dzień imienin śp. ks. Krzysztofa  Pastuszaka i śp. Ks. Krzysztofa Zygara w naszych modlitwach polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu i odwiedźmy Ich groby.
  4. Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz.18.30.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 18.30.
  6. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Austrii i Włoch w dniach 17-26.09.2021. Koszt pielgrzymki cena: 2950 zł + 75 EURO. Szczegóły na stronie internetowej parafii i Facebocku.
  7. W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami wielu ludzkich dramatów wywołanych gwałtownymi burzami i powodziami, zarówno w naszej ojczyźnie, jak i w Europie. Jako Kościół w Polsce pragniemy wesprzeć poszkodowanych naszą modlitwą oraz ofiarą. Dlatego w przyszłą niedzielę do puszek będą zbierane ofiary dla powodzian, które zostaną przekazane poszkodowanym za pośrednictwem Caritas.
  8. Wspólnota w Duchu Świętym zaprasza w czasie wakacji na spotkania w każdy wtorek po Mszy świętej.
  9. Ks. Łukasz od poniedziałku do środy poza parafią będzie odprawiał Msz św. za sp. Marka Frydrych a my je tutaj będziemy ogłaszać.