1. Dzisiaj o godz. 15.45. nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  2. Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz.18.30.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 18.30.
  4. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Austrii i Włoch w dniach 17-26.09.2021. Koszt pielgrzymki cena: 2950 zł + 75 EURO. Szczegóły na stronie internetowej parafii i Facebocku.
  5. Wspólnota w Duchu Świętym zaprasza w czasie wakacji na spotkania w każdy wtorek po Mszy świętej.
  6. ks. Franciszek Filar serdecznie dziękuje za wsparcie pracy misyjnej na Kostaryce – zebrano 7934 zł oraz 103 dolary i 5 euro.
  7. Ks. Łukasz będzie odprawiał Msz św. za sp. Marka Frydrych w dniach 19-28 VII a my je tutaj będziemy ogłaszać.
  8. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, które przypada 25 lipca w przyszłą niedzielę błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ministranci będą rozdawać na każdy samochód jedną modlitwę do przyklejania w samochodzie do św. Krzysztofa – to także znak, że kierowca jest wierzący i w razie wypadku czy nieszczęścia należy do niego wezwać kapłana. Ofiary składane na parkingu przy poświęceniu pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  9. Za tydzień dzień imienin ks. Krzysztofa – będziemy polecać go naszym modlitwom.
  10. Za tydzień (25.07) przypada 6 rocznica śmierci śp. ks. prałata Jana Szpunara a także dzień imienin śp. Ks. prałata Krzysztofa Pastuszaka  i  śp. ks. Krzysztofa Zygara pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu i odwiedźmy ich groby.
  11. Codziennie będziemy rozważać cytaty z nauczania sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego i modlić się za jego przyczyną, przygotowując się do Jego beatyfikacji.