1. Dzisiaj o godz. 15.45. nabożeństwo do św. Marcina patrona naszej parafii.
  2. W dzisiejszą niedzielę kazania o swojej pracy misyjnej na Kostaryce głosi ks. Franciszek Filar nasz rodak. Po Mszach św. będziemy mogli wesprzeć tę prace misyjną. Ofiary do puszek będą zbierać ministranci przed kościołem.
  3. Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 18.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz.18.30.
  4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 18.30.
  6. W piątek (16.07) nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.
  7. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Austrii i Włoch w dniach 17-26.09.2021. Koszt pielgrzymki cena: 2950 zł + 75 EURO. Szczegóły na stronie internetowej parafii i Facebocku.
  8. Wspólnota w Duchu Świętym zaprasza w czasie wakacji na spotkania w każdy wtorek po Mszy świętej.
  9. W tym tygodniu ks. Krzysztof poza parafią od poniedziałku do soboty będzie odprawiał msze święte za śp. Marka Frydrych a my je będziemy ogłaszać tutaj w kościele.