1. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.45.
  2. Msze św. wieczorne w tygodniu przez całe wakacje o godz. 18.00.
  3. Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna codziennie z wyjątkiem soboty, niedziel i świąt w godz. 18.30.
  4. We wtorek (29.06) Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte z kazaniami o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Taca z tej Uroczystości przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  5. W środę zakończenia nabożeństw czerwcowych.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od godz. 17.30 a w piątek od godz. 17.00. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.  W sobotę przed Mszami św. rozważanie i modlitwy z racji I soboty.
  7. W sobotę 3 lipca przypada Święto św. Tomasza, Apostoła.
  8. Dzisiaj nasi harcerze będą zbierać ofiary na operacje Kubusia – małego dziecka z Bliznego którego może uratować tylko operacja w USA – koszt 5 mln zł. W pomoc zaangażowało się już wiele parafii z okolicy – również i my włączmy się w tą pomoc uratowania życia tego niemowlęcia.
  9. Od przyszłej niedzieli (04.07) ks. Franciszek Filar będzie odprawiał intencje mszy św. za śp. Marcina Filara a my je będziemy ogłaszać tutaj w kościele.
  10. Wspólnota w Duchu Świętym zaprasza w czasie wakacji na spotkania w każdy wtorek po Mszy świętej.
  11. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Genowefę Czyżowską z ul. Marynkowskiej. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…